| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Φράχτης από σχοινί |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα 316 ή 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 2,0 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλέγματος | 30cm*30cm |
| Προϊόν | πλέγμα σχοινιών SS |
|---|---|
| λέξη -κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,5 χιλιοστά |
| Μέγεθος ματιών | 22cm*22cm |
| Προϊόν | πλέγμα σχοινιών SS |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Δίκτυο σχοινιών |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 2 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλέγματος | 45cm*45cm |
| Υλικό | ΣΤ 304 |
|---|---|
| Χρήση | Φράχτης ασφαλείας |
| Δύναμη | Υψηλή |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
| Προϊόν | ανοξείδωτο πλέγμα συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 3 χιλιοστά |
| Μέγεθος Πλέγματος | 50 χλστ |
| Προϊόν | ανοξείδωτο πλέγμα συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 2mm |
| Μέγεθος Πλέγματος | 40 χλστ |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι από ατσάλινο σύρμα |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι καλωδίου |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εφαρμογή | Φράκτης προστασίας |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Χρώμα | φωτεινό ασήμι |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων SS |
| Υλικό | AISI 304 ή 316 |
| Καλώδιο Diamete | 2.4mm |
| Πλατεία | 200mm, 260mm, 280mm, 300mm, κλπ. |
| Χρώμα | φωτεινό ασήμι |
|---|---|
| λέξη κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| μέγεθος ματιών | Μεγαλύτερα από 13 mm |
| διάμετρος καλωδίου | 1.2 mm - 3.2 mm |
| Όνομα προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου |