| προϊόν | ανοξείδωτο πλέγμα συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 2mm |
| Μέγεθος Πλέγματος | 45 mm |
| Προϊόν | Συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη -κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Μέγεθος ματιών | 10 mm-150 mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 1.2mm4.0mm |
| Προϊόν | Συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη -κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| Υλικό | AISI 304 ή 316 |
| Διάμετρος καλωδίου | 2,5 χιλιοστά |
| Μέγεθος ματιών | 52 χιλιοστά |
| Προϊόν | Συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη -κλειδί | Καλώδιο καλωδίου |
| Υλικό | AISI 304 ή 316 |
| Μέγεθος ματιών | 45 χιλιοστά |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,6 mm |
| Προϊόν | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος καλωδίου | 2mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 40 χιλ. |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειδιά | Δαχτυλίδι καλωδίου |
| Τύπος | Υφαντός τύπος |
| Καλώδιο | 7*19 |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| προϊόν | ανοξείδωτο πλέγμα συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 3 χιλιοστά |
| Μέγεθος Πλέγματος | 50 χλστ |
| προϊόν | ανοξείδωτο πλέγμα συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 3 χιλιοστά |
| Μέγεθος Πλέγματος | 50 χλστ |
| προϊόν | ανοξείδωτο πλέγμα συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 3 χιλιοστά |
| Μέγεθος Πλέγματος | 50 χλστ |
| Προϊόν | Καλώδιο καλωδίου |
|---|---|
| keyword | Rope Net |
| Υλικό | AISI 304 ή 316 |
| Διάμετρος καλωδίου | 3.0mm |
| Μέγεθος ματιών | 58 χιλιοστά |