| Προϊόν | Δαχτυλίδι καλωδίου |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,6 mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 52 χιλιοστά |
| Προϊόν | Συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,6 mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 30 χλστ |
| Προϊόν | Συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 316 |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,6 mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 30 χλστ |
| Προϊόν | Συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Καλώδιο καλωδίου |
| υλικό | ss304 ή 316 |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,6 mm |
| εφαρμογή | Φράχτης ασφαλείας |
| Προϊόν | Συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| υλικό | AISI 304 ή 316 |
| Διάμετρος καλωδίου | 2,5 χλστ |
| Μέγεθος πλέγματος | 52 χιλιοστά |
| Προϊόν | Συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,6 mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 30 χλστ |
| Προϊόν | Συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| υλικό | SS 316 |
| Μέγεθος πλέγματος | 45 mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 2,0 χλστ |
| Προϊόν | ανοξείδωτο πλέγμα συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,6 mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 30 χλστ |
| Προϊόν | Συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Μέγεθος πλέγματος | 10 mm-150 mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 1.2mm4.0mm |
| υλικό | AISI 304 ή 316 |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 3,0 χλστ |
| Μέγεθος πλέγματος | 58 χιλιοστά |
| Προϊόν | Καλώδιο καλωδίου |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |