| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα 316 ή 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 2,5 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλέγματος | 66mm*66mm |
| Υλικό | aisi 316 |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 2.4mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 50 χιλιοστά |
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | SS Zoo Rope Netting |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Cable Type | 7*7 |
| Color | Green |
| Προϊόν | ανοξείδωτο πλέγμα συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 2mm |
| Μέγεθος Πλέγματος | 40 χλστ |
| Προϊόν | ανοξείδωτο πλέγμα συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 3 χιλιοστά |
| Μέγεθος Πλέγματος | 50 χλστ |
| Ονομασία του προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι |
| Υλικό | ΣΤ316 |
| Καλώδιο | 7*19 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Προϊόν | Συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη -κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Μέγεθος ματιών | 10 mm-150 mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 1.2mm4.0mm |
| Προϊόν | Συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη -κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| Υλικό | AISI 304 ή 316 |
| Διάμετρος καλωδίου | 2,5 χιλιοστά |
| Μέγεθος ματιών | 52 χιλιοστά |
| Προϊόν | Συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη -κλειδί | Καλώδιο καλωδίου |
| Υλικό | AISI 304 ή 316 |
| Μέγεθος ματιών | 45 χιλιοστά |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,6 mm |
| Προϊόν | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος καλωδίου | 2mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 40 χιλ. |