| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου |
| Χρονοδιάγραμμα | εντός 20 ημερών |
| Τύπος | Συνδεδεμένη σιδηροτροχιά |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι καλωδίου |
| Υλικό | SS 316L |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 7 ημερών |
| Εφαρμογή | Φράκτης προστασίας |
| Τύπος προϊόντος | πλέγμα σχοινιών |
|---|---|
| Χρώμα | ασημένιο ή μαύρο |
| Υλικό | AISI 304 ή 316 |
| Διάμετρος καλωδίου | 3.2mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 75 χιλιοστά |
| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Σιδηροτροφικό φράχτη με σχοινί |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Διάμετρος σύρματος | 1.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 50cm*50cm |
| Ονομασία του προϊόντος | πλέγμα σχοινιών |
|---|---|
| Χρήση | Φράκτης ασφάλειας |
| Χρώμα | ασημένιο ή μαύρο |
| Υλικό | SS 316 |
| Διάμετρος καλωδίου | 3.2mm |
| Ονομασία του προϊόντος | πλέγμα σχοινιών |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Χρήση | Φράκτης ασφάλειας |
| Διάμετρος καλωδίου | 2.4mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 50 χιλιοστά |
| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Φράχτης από σχοινί |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Διάμετρος σύρματος | 20,0 mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 50cm*50cm |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι καλωδίου |
| Τύπος | Τύπος υφαντού |
| Καλώδιο | 7*19 |
| υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειδιά | Δίκτυο σχοινιών από χάλυβα |
| Τύπος | Τολμηρός |
| Καλώδιο | 7*19 |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειδιά | ανοξείδωτο πλέγμα σχοινιού |
| Τύπος | Τολμηρός |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |