| Ονομασία προϊόντος | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Κόστος | Ανεξόφλητη |
| Σχεδιασμός | Δίκτυο σχοινιών με μεταλλικό πλαίσιο |
| Χρώμα | Ασήμι, μαύρο |
| Υλικό | aisi 304 |
|---|---|
| ΣΧΗΜΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΟΣ | διαμάντι |
| διάμετρος καλωδίου | 3mm |
| μέγεθος ματιών | 75 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Σπαθί, Ασφάλεια, κλπ. |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι καλωδίου |
| Υλικό | ΣΤ316L |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 7 ημερών |
| Εφαρμογή | Αντιπερίπτωτο φράχτης |
| Κόστος | Ανεξόφλητη |
|---|---|
| Λειτουργία | Σύνορα, Ασφάλεια, Διακόσμηση |
| Σχεδιασμός | Δίκτυο σχοινιών με μεταλλικό πλαίσιο |
| Δυνατότητα | Ανθεκτικός στις καιρικές συνθήκες |
| μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών για πτηνοτροφία |
|---|---|
| Βασικός κόσμος | Δίκτυο σχοινιών για πτηνοτροφία |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Μέγεθος πλέγματος | 40mm*40mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 20,0 mm |