| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | πλέγμα σχοινιών |
| Τύπος | Τύπος υφαντού |
| Καλώδιο | 7*19 |
| υλικό | Ανοξείδωτο 304 ή 316 |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειδιά | Δικτύωμα καλωδίων από ατσάλι |
| Τύπος | Δεμένος |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 316 |
| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δίκτυο σχοινιών καλωδίων SS |
| Τύπος | Με σιδηροτροχιά |
| Καλώδιο | 7*7,7*19 |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Πλέγμα σχοινιών ανοξείδωτου |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Διάμετρος σύρματος | 2.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 40cm*40cm |
| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών για πτηνοτροφία |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι σχοινιάς πτηνοτροφείου |
| χαρακτηριστικό | Ευέλικτος, Υψηλής Δυναμίας |
| Επιφάνεια | επίπεδο και φωτεινό |
| Χρονοδιάγραμμα | 15 ημέρες |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Διάτρηση καλωδίων |
| Τύπος | Δεμένος |
| Καλώδιο | 7*19 |
| υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Δικτυωτό πλέγμα καλωδίου |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Διάμετρος σύρματος | 2.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 50*40 εκατοστά |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Δίκτυο σχοινιών καλωδίων SS |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Χαρακτηριστικά | Ελαφρύ βάρος και αντοχή |
| Ετικέτα | Γιουχάν Γουίρεμες |
| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Σιδηροτροφικό φράχτη με σχοινί |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 2,5 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλέγματος | 50cm*50cm |
| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών για πτηνοτροφία |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δίκτυο σχοινιάς πουλιού |
| Ειδικότητα | Ευέλικτο, ελαφρύ |
| Επιφάνεια | - Όχι, όχι. |
| Χρονοδιάγραμμα | 10 ημέρες |