| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών για πτηνοτροφία |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι καλωδίου |
| Καλώδιο | 7*7 ή 7*19 |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 1.2 MM |
| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Δίκτυο σχοινιών |
| Υλικό | Ανοξείδωτο 304 ή 316 |
| Διάμετρος σύρματος | 1.2MM |
| Μέγεθος πλέγματος | 25cm*25cm |
| Ονομασία του προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Ζωολογικό Δαχτυλίδι |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Διάμετρος καλωδίου | 1.5mm |
| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δίκτυο σχοινιών καλωδίων SS |
| Τύπος | Με σιδηροτροχιά |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου |
| Τύπος | Δεμένος |
| Καλώδιο | 7*7 |
| υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι καλωδίου |
| Χρονοδιάγραμμα | 15 ημέρες |
| Τύπος | Δαχτυλίδια με κόμβους |
| Καλώδιο | 7*7, 7*19 |
| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι καλωδίου |
| Τύπος | Εναρμονισμένη σύνδεση |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου |
| Τύπος | Δεμένος |
| Καλώδιο | 7*19 |
| υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Φράχτης από σχοινί |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Διάμετρος σύρματος | 1.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 50cm*50cm |