| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι καλωδίου |
| Τύπος | Τύπος υφαντού |
| Καλώδιο | 7*19 |
| υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειδιά | Δίκτυο σχοινιών από χάλυβα |
| Τύπος | Τολμηρός |
| Καλώδιο | 7*19 |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειδιά | ανοξείδωτο πλέγμα σχοινιού |
| Τύπος | Τολμηρός |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Φράχτης από σχοινί |
| Διάμετρος σύρματος | 1,2 χλστ |
| Μέγεθος πλέγματος | 33mm*33mm |
| Χρώμα | Ασήμι |
| προϊόν | ανοξείδωτο πλέγμα συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 2mm |
| Μέγεθος Πλέγματος | 40 χλστ |
| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου |
| Τύπος | Δεμένος |
| Καλώδιο | 7*7,7*19 |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Δίκτυο σχοινιών από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | Ανοξείδωτο 304 ή 316 |
| Ετικέτα | Γιουχάν Γουίρεμες |
| Τύπος πλέγματος | Με σιδηροτροχιά |
| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών για πτηνοτροφία |
|---|---|
| Βασικός κόσμος | Δίκτυο σχοινιάς πουλιού |
| υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Μέγεθος πλέγματος | 19mm*19mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 1.5mm |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου |
| Υλικό | SS 316 |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή δύναμη |
| Μάρκα | Γιουχάν Γουίρεμες |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Δίκτυο σχοινιών καλωδίων SS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 1,5 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλέγματος | 30 χιλιοστά*30 χιλιοστά |