| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι από ατσάλινο σύρμα |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι καλωδίου |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εφαρμογή | Φράκτης προστασίας |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Χρώμα | φωτεινό ασήμι |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων SS |
| Υλικό | AISI 304 ή 316 |
| Καλώδιο Diamete | 2.4mm |
| Πλατεία | 200mm, 260mm, 280mm, 300mm, κλπ. |
| Χρώμα | φωτεινό ασήμι |
|---|---|
| λέξη κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| μέγεθος ματιών | Μεγαλύτερα από 13 mm |
| διάμετρος καλωδίου | 1.2 mm - 3.2 mm |
| Όνομα προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου |
| Προϊόν | Συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη -κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| Υλικό | SS 316 |
| Μέγεθος ματιών | 45 χιλιοστά |
| Διάμετρος καλωδίου | 2,0 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων SS |
| Τύπος | Με σιδηροτροχιά |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Όνομα προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειδιά | Δίκτυο σχοινιών από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | SS316 |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Χρώμα | Ασημένιο ή μαύρο |
| Όνομα προϊόντος | Περίφραξη πλέγματος σχοινιών |
|---|---|
| keyword | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | SS 316 ή 304 |
| διάμετρος καλωδίου | 3mm |
| μέγεθος ματιών | 10mm100mm |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | SS 316L |
| Παραγωγή του χρόνου | 7 ημέρες |
| Εφαρμογή | Φράκτης προστασίας |
| Υλικό | ss304 ή 316 |
|---|---|
| διάμετρος καλωδίου | 1,6 mm |
| μέγεθος ματιών | 30mm |
| μήκος | 20 μέτρα |
| πλάτος | 8 μ. |