| Προϊόν | Διακοσμητικό Wire Mesh |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Διακοσμητικό πλέγμα |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 3 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλέγματος | 20cm*40cm |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Πλέγμα καλωδίων SS |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Διάμετρος σύρματος | 1.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 40cm*40cm |
| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο ασφαλείας πτηνοτροφείου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δίκτυο ασφαλείας πτηνοτροφείου |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό | ΑΙΣΙ316 |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα | Διαρκής |
| Καλώδιο Diamete | 1.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 25mm |
| Τύπος | Τύπος πορπών |
| Υλικό | aisi 304 |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο, μαύρο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, κλπ. |
| ΣΧΗΜΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΟΣ | διαμάντι |
| Εφαρμογή | Σπαθί, Ασφάλεια, κλπ. |
| Σχήμα τρύπας | διαμάντι |
| Ονομασία προϊόντος | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Κόστος | Ανεξόφλητη |
| Σχεδιασμός | Δίκτυο σχοινιών με μεταλλικό πλαίσιο |
| Χρώμα | Ασήμι, μαύρο |
| Υλικό | aisi 304 |
|---|---|
| ΣΧΗΜΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΟΣ | διαμάντι |
| διάμετρος καλωδίου | 3mm |
| μέγεθος ματιών | 75 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Σπαθί, Ασφάλεια, κλπ. |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι καλωδίου |
| Υλικό | ΣΤ316L |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 7 ημερών |
| Εφαρμογή | Αντιπερίπτωτο φράχτης |
| Κόστος | Ανεξόφλητη |
|---|---|
| Λειτουργία | Σύνορα, Ασφάλεια, Διακόσμηση |
| Σχεδιασμός | Δίκτυο σχοινιών με μεταλλικό πλαίσιο |
| Δυνατότητα | Ανθεκτικός στις καιρικές συνθήκες |
| μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών για πτηνοτροφία |
|---|---|
| Βασικός κόσμος | Δίκτυο σχοινιών για πτηνοτροφία |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Μέγεθος πλέγματος | 40mm*40mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 20,0 mm |