| Όνομα προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειδιά | Δαχτυλίδι Ζωολογικό Δαχτυλίδι |
| Υλικό | SS304 |
| Χρόνος παράδοσης | Μέσα σε 10 ημέρες |
| Εφαρμογή | Δίκτυο ασφαλείας |
| λέξη κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| ΜΜεγέθος | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Σπαθί, Ασφάλεια, κλπ. |
| πλάτος | 1μ σε 8μ |
| ΣΧΗΜΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΟΣ | διαμάντι |
| Προϊόν | ανοξείδωτο πλέγμα συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη -κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,6 mm |
| Μέγεθος ματιών | 30mm |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα 316 ή 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 1.5mm |
| Άνοιξη | 40cm*40cm |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα 316 ή 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 1,6 mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 30cm*30cm |
| Προϊόν | ανοξείδωτο πλέγμα συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη -κλειδί | Καλώδιο καλωδίου |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Διάμετρος καλωδίου | 3,2 χιλιοστά |
| Μέγεθος ματιών | 55 χιλιοστά |
| Προϊόν | Συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη -κλειδί | Καλώδιο καλωδίου |
| Υλικό | ss304 ή 316 |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,6 mm |
| Εφαρμογή | Φράκτης ασφάλειας |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων SS |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 7 ημερών |
| Τύπος | Δαχτυλίδι αλυσίδας |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι καλωδίου |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| διάμετρος καλωδίου | 2.4mm |
|---|---|
| μέγεθος ματιών | 50mm |
| πλάτος | 8 μ. |
| λέξη κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Χρήση | Αναρριχητικά φυτά |