| Όνομα προϊόντος | Περίφραξη πλέγματος σχοινιών |
|---|---|
| διάμετρος καλωδίου | 1,2 χιλιοστά |
| Μαυρωτικός | ανοξείδωτο 304.316 |
| Χρώμα | φωτεινό ασήμι |
| μέγεθος ματιών | 32mm |
| Όνομα προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειδιά | Δαχτυλίδι καλωδίου |
| Χρόνος μολύβδου | 15 ημέρες |
| Τύπος | Δαχτυλίδια με κόμβους |
| Καλώδιο | 7*7 ή 7*19 |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειδιά | Σχοινί |
| Τύπος | Τύπος φερμουάρ |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Υλικό | ανοξείδωτος χάλυβα 304 ή 316 |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Δικτυωτό πλέγμα καλωδίου |
| Υλικό | SS 316 ή 304 |
| Χαρακτηριστικά | Αντι-τσίχλας |
| Ετικέτα | Γιουχάν Γουίρεμες |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών για πτηνοτροφία |
|---|---|
| Κλειδιά | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Χρόνος μολύβδου | 10 ημέρες |
| Τύπος | Δαχτυλίδια με κόμβους |
| Καλώδιο | 7*19 |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Δίκτυο σχοινιών καλωδίων SS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 1,2 χλστ |
| Μέγεθος πλέγματος | 25cm*25cm |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα 316 ή 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 2,0 χιλιοστά |
| Ανοιγμα | 50cm*50cm |
| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Τύπος | Με σιδηροτροχιά |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου |
| Τύπος | Δεμένος |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Δίκτυο σχοινιών καλωδίων SS |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 1.2MM |
| Μέγεθος πλέγματος | 25cm*25cm |