| Προϊόν | Επικαιροποιημένα συστήματα |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Δίκτυο σχοινιών |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Διάμετρος σύρματος | 3 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλέγματος | 50cm*50cm |
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Πλέγμα καλωδίων ανοξείδωτου |
| Τύπος | Κλειδώματα |
| Υλικό | aisi 304 |
| Διάμετρος καλωδίου | 1.5mm |
| Χρώμα | ασημένιο ή μαύρο |
|---|---|
| λέξη κλειδί | Δίκτυο σχοινιών από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος | Τύπος πορπών |
| Ονομασία προϊόντος | Περίφραξη πλέγματος σχοινιών |
| Υλικό | AISI 304 ή 316 |
| Materia | AISI 304 ή 316 |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα καλωδίων ανοξείδωτου |
| Διάμετρος σύρματος | 1,5 χλστ |
| Μέγεθος Πλέγματος | 30mm |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Δίκτυο σχοινιών καλωδίων SS |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Διάμετρος σύρματος | 30,0 mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 50cm*50cm |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Δίκτυο σχοινιών καλωδίων SS |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Διάμετρος σύρματος | 3.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 50cm*50cm |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Δίκτυο σχοινιών καλωδίων SS |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Χαρακτηριστικά | Διαρκής |
| Ετικέτα | Γιουχάν Γουίρεμες |
| Προϊόν | Δίκτυο σχοινιών για πτηνοτροφία |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος πλέγματος | 25mm*25mm |
| Καθαρό μέγεθος | μέγεθος πελάτη |
| Εφαρμογή | Δίκτυο πτηνοτροφίας |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Δίκτυο σχοινιών καλωδίων SS |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολη εγκατάσταση |
| Μέγεθος πάνελ | ακολουθήστε τις ανάγκες σας |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειδιά | Δικτύωμα καλωδίων από ατσάλι |
| Τύπος | Δεμένος |
| Καλώδιο | 7*19 |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |