| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα 316 ή 304 |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολη εγκατάσταση |
| Ετικέτα | Γιουχάν Γουίρεμες |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Δίκτυο σχοινιών καλωδίων SS |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολη εγκατάσταση |
| Μέγεθος πίνακα | 2m*10m |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Διάμετρος σύρματος | 1.2MM |
| Μέγεθος πλέγματος | 30 χιλιοστά*30 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειδιά | Δίκτυο καλωδίων ανοξείδωτου |
| Τύπος | Τολμηρός |
| Καλώδιο | 7*7 ή 7*19 |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών για πτηνοτροφία |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Διάφραξη καλωδίου |
| Χρονοδιάγραμμα | 15 ημέρες |
| Τύπος | Δεμένος |
| Καλώδιο | 7*7 ή 7*19 |
| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Φράχτης από σχοινί |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 316 |
| Διάμετρος σύρματος | 2,0 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλέγματος | 50cm*50cm |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Δίκτυο σχοινιών καλωδίων SS |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Διάμετρος σύρματος | 20,0 mm |
| Άνοιξη | 40cm*40cm |
| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Σιδηροτροφικό φράχτη με σχοινί |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Διάμετρος σύρματος | 1.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 60cm*60cm |
| Materia | AISI 304 ή 316 |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα καλωδίων ανοξείδωτου |
| Διάμετρος σύρματος | 1,5 χλστ |
| Μέγεθος Πλέγματος | 30mm |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Φράχτης από σχοινί |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα 316 ή 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 1.2MM |
| Μέγεθος πλέγματος | 30cm*30cm |