| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειδιά | ανοξείδωτο πλέγμα συρματόπλεγμα |
| Τύπος | Δεμένος |
| Καλώδιο | 7*7 ή 7*19 |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| προϊόν | ανοξείδωτο πλέγμα συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 3 χιλιοστά |
| Μέγεθος Πλέγματος | 50 χλστ |
| προϊόν | ανοξείδωτο πλέγμα συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 3 χιλιοστά |
| Μέγεθος Πλέγματος | 50 χλστ |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 15 ημερών |
| Τύπος | Δεμένος |
| Καλώδιο | 7*19 |
| Ονομασία του προϊόντος | πλέγμα σχοινιών |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Χρήση | Φράκτης ασφάλειας |
| Λέξη-κλειδί | Δίκτυο σχοινιών από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Διάμετρος καλωδίου | 1.6 χιλ. |
| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Φράχτης από σχοινί |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Διάμετρος σύρματος | 20,0 mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 50cm*50cm |
| Υλικό | ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
|---|---|
| λέξη κλειδί | Δίκτυο σχοινιών από ανοξείδωτο χάλυβα |
| διάμετρος καλωδίου | 2,0 χιλιοστά |
| μέγεθος ματιών | 52 χιλιοστά |
| μήκος | 20 μέτρα |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών για πτηνοτροφία |
|---|---|
| Κλειδιά | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Χρόνος μολύβδου | 10 ημέρες |
| Τύπος | Δαχτυλίδια με κόμβους |
| Καλώδιο | 7*19 |
| Όνομα προϊόντος | Τσάντα καθαρού σχοινιού |
|---|---|
| Κλειδιά | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Χαρακτηριστικό | Ελαφρύ βάρος |
| Χρόνος μολύβδου | 15 ημέρες |
| Τύπος | Γυαλισμένο |
| προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Φράχτης από σχοινί |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα 316 ή 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 1,6 mm |
| Μέγεθος Πλέγματος | 35cm*35cm |