| Χρώμα | Ασημένιο |
|---|---|
| Υλικό | ΣΤ 304 |
| Αντίσταση στη σκουριά | - Ναι, ναι. |
| Διάμετρος | 1.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 30mm |
| Υλικό | AISI 304 ή 316 |
|---|---|
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Χρήση | Φράκτης ασφάλειας |
| Χρώμα | ασημένιο ή μαύρο |
| Διάμετρος | 1.2MM |
| Υλικό | AISI 304 ή 316 |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Διάμετρος καλωδίου | 2mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 40 χιλ. |
| Δύναμη | Υψηλή |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι από ατσάλινο σύρμα |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Cable Mesh Wire Rope Mesh |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*7 or 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Υλικό | ΑISI304 ή 316 |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Διάμετρος καλωδίου | 2mm |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος Πλέγματος | 40 χλστ |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι καλωδίου |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Διάμετρος σύρματος | 3,0 χιλ. |
| Υλικό | ΑISI304 ή 316 |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Διάμετρος καλωδίου | 2mm |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος Πλέγματος | 40 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| διάμετρος καλωδίου | 3.0mm |
| μέγεθος ματιών | 55 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Διάτρηση καλωδίων |
| Υλικό | SS 316L |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Χρώμα | Μαύρο |