| Υλικό | SS304 Η SS316 |
|---|---|
| Τύπος | Με σιδηροτροχιά |
| Καλώδιο diamter | 2mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 100 χιλιοστά |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δίκτυο σχοινιών καλωδίων SS |
| Τύπος | Με σιδηροτροχιά |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα 316 ή 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 1.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 30cm*30cm |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Ατσάλινο σύρμα σχοινί ζωολογικό δίκτυο |
| Τύπος | Δεμένος |
| Καλώδιο | 7*19 |
| υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| Υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι 304 ή 316 |
| Διάμετρος σύρματος | 1,2 χλστ |
| Μέγεθος Πλέγματος | 25cm*25cm |
| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Σιδηροτροφικό φράχτη με σχοινί |
| Υλικό | Ανοξείδωτο 304 ή 316 |
| Διάμετρος σύρματος | 1.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 25cm*25cm |
| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου |
| Τύπος | Δεμένος |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Ονομασία του προϊόντος | πλέγμα σχοινιών |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Δίκτυο σχοινιών από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αντίσταση στη σκουριά | - Ναι, ναι. |
| Σχήμα πλέγματος | Διαμάντι |
| Υλικό | aisi 304 |
| Ονομασία του προϊόντος | πλέγμα σχοινιών |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Δίκτυο σχοινιών από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | AISI 304 ή 316 |
| Διάμετρος καλωδίου | 1.6 χιλ. |
| Κατασκευαστής | SS Rope Mesh Co., Ltd. |
| Προϊόν | Δαχτυλίδι καλωδίου |
|---|---|
| Λέξη -κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,6 mm |
| Μέγεθος ματιών | 52 χιλιοστά |