| Λέξη-κλειδί | Διάτρηση ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Σχήμα πλέγματος | Διαμάντι |
| Χρήση | Φράκτης ασφάλειας |
| Μέγεθος πλέγματος | 25mm |
| λέξη κλειδί | ΔΙΚΑΣΤΗΜΑΤΙΚΟ ΔΙΚΑΣΤΗΜΑΤΙΚΟ |
|---|---|
| Υλικό | 304 ή 316 |
| Χρώμα | φωτεινό ασήμι |
| Τύπος | Τύπος πορπών |
| διάμετρος καλωδίου | 1,5 χιλιοστά |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | SS Cable Rope Mesh |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*7 or 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 or 316 |
| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Σιδηροτροφικό φράχτη με σχοινί |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Διάμετρος σύρματος | 1.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 45cm*45cm |
| ΣΧΗΜΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΟΣ | διαμάντι |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημί, Μαύρο, Πράσινο, Μπλε κ.λπ. |
| μήκος | Οποιαδήποτε Απαιτείται |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| πλάτος | 1μ σε 8μ |
| Χρώμα | Ασημί, Μαύρο κλπ. |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| διάμετρος καλωδίου | 2,0 χιλιοστά |
| μέγεθος ματιών | 13 mm έως 100 mm |
| Materia | AISI 304 ή 316 |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα καλωδίων ανοξείδωτου |
| Διάμετρος σύρματος | 1,5 χλστ |
| Μέγεθος Πλέγματος | 30mm |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών ζωολογικού κήπου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Διάτρηση καλωδίων |
| Τύπος | Δεμένος |
| Καλώδιο | 7*7 |
| υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών για πτηνοτροφία |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι σχοινιάς πτηνοτροφίας |
| χαρακτηριστικό | ελαφρύ βάρος |
| Χρονοδιάγραμμα | 15 ημέρες |
| Τύπος | Γυαλισμένο |
| Υλικό | AISI 304 ή 316 |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα καλωδίων ανοξείδωτου |
| Διάμετρος καλωδίου | 1.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 30mm |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |