| Προϊόν | Δαχτυλίδι καλωδίου |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Δίκτυο σχοινιών |
| υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,6 mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 52 χιλιοστά |
| Υλικό | ΑΙΣΙ316 |
|---|---|
| Αντοχή | Μεγάλης διάρκειας |
| Καλώδιο Diamete | 1,6 mm |
| Μέγεθος Πλέγματος | 25 mm |
| Τύπος | Τύπος πορπών |
| Υλικό | ΑΙΣΙ316 |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα | Διαρκής |
| Καλώδιο Diamete | 1.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 25mm |
| Τύπος | Τύπος πορπών |
| Όνομα προϊόντος | Περίφραξη πλέγματος σχοινιών |
|---|---|
| διάμετρος καλωδίου | 1,2 χιλιοστά |
| Μαυρωτικός | ανοξείδωτο 304.316 |
| Χρώμα | φωτεινό ασήμι |
| μέγεθος ματιών | 32mm |