| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα 316 ή 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 2,5 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλέγματος | 66mm*66mm |
| ΣΧΗΜΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΟΣ | διαμάντι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | πλέγμα σχοινιών |
| Υλικό | AISI 304 ή 316 |
| μήκος | Οποιαδήποτε Απαιτείται |
| λέξη κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Πλέγμα καλωδίων SS |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 2.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 60cm*60cm |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | SS Cable Rope Mesh |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*7 or 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 or 316 |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Δίκτυο σχοινιών καλωδίων SS |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 1.2MM |
| Μέγεθος πλέγματος | 25cm*25cm |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα 316 ή 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 1.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 30cm*30cm |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δαχτυλίδι καλωδίου |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Πλέγμα καλωδίων SS |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Διάμετρος σύρματος | 2.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 60cm*60cm |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 2.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 60mm*60mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 2.4mm |
|---|---|
| Μέγεθος πλέγματος | 50 χλστ |
| Πλάτος | 8μ |
| Λέξη κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Χρήση | Αναρριχητικά φυτά |