| Brand Name: | Yuhan Wiremesh |
| Model Number: | ΥΧ-SS-007 |
| MOQ: | 50 μετρητές quare |
| τιμή: | USD5-20/square meter |
| Payment Terms: | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 1000 τετραγωνικά μέτρα την ημέρα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Προϊόν | Πλέγμα συρματόσχοινου |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβας 304 |
| Μέγεθος πλέγματος | 10mm-150mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 1.2mm-4.0mm |
| Μήκος | 1m-25m |
| Πλάτος | 6m |
| Εφαρμογή | Περίφραξη, Ασφάλεια, Αρχιτεκτονική |
| Διάμετρος συρματόσχοινου (D) | Άνοιγμα πλέγματος (M) |
|---|---|
| 7 * 19 (5/32" / 4.0mm) | 3" * 3" |
| 7 * 19 (5/32" / 4.0mm) | 3.6" * 3.6" |
| 7 * 19 (5/32" / 4.0mm) | 4" * 4" |