| Brand Name: | Yuhan Wiremesh |
| Model Number: | ΥΧ-SS-002 |
| MOQ: | 50 μετρητές quare |
| τιμή: | USD5-20/square meter |
| Payment Terms: | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 1000 τετραγωνικά μέτρα την ημέρα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Προϊόν | Δίχτυ από συρματόσχοινο |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβας 304 |
| Διάμετρος συρματόσχοινου | 1.6mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 52mm |
| Μήκος | 15m |
| Πλάτος | 6.8m |
| Μάρκα | Yuhan Wiremesh |
| Δείγμα | Δωρεάν |
| Διάμετρος συρματόσχοινου (D) | Άνοιγμα πλέγματος (M) |
|---|---|
| 7 × 19 (5/32" / 4.0mm) | 3" × 3" |
| 7 × 19 (5/32" / 4.0mm) | 3.6" × 3.6" |
| 7 × 19 (5/32" / 4.0mm) | 4" × 4" |