| Διάμετρος καλωδίου | 2.4mm |
|---|---|
| Μέγεθος πλέγματος | 50 χλστ |
| Πλάτος | 8μ |
| Λέξη κλειδί | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Χρήση | Αναρριχητικά φυτά |
| Υλικό | AISI 304 ή 316 |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 3,2 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλέγματος | 13 mm έως 100 mm |
| Μήκος | 1 έως 25 μέτρα |
| Μοτίβο οπών | Διαμάντι |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | ανοξείδωτο πλέγμα σχοινιού |
| Διάμετρος καλωδίου | 2,0 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλέγματος | 55 χιλιοστά |
| Μήκος | 20μ |
| Προϊόν | Διακοσμητικό Wire Mesh |
|---|---|
| Λέξη -κλειδί | Διακοσμητικά πάνελ από συρματόπλεγμα |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Διάμετρος καλωδίου | 3,0 χιλιοστά |
| Συσκευασία | Κουτί, ξύλινη θήκη |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Δίκτυο σχοινιών καλωδίων SS |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Διάμετρος σύρματος | 20,0 mm |
| Άνοιξη | 40cm*40cm |
| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Φράχτης από σχοινί |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Διάμετρος σύρματος | 1.5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 50cm*50cm |
| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Φράχτης από σχοινί |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 50cm*50cm |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Δίκτυο σχοινιών καλωδίων SS |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Χαρακτηριστικά | Διαρκής |
| Ετικέτα | Γιουχάν Γουίρεμες |