| Ονομασία του προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 15 ημερών |
| Τύπος | Δίκτυα με σιδηροτροχιά |
| Καλώδιο | 7*19 |
| Προϊόν | κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Διάφραξη από χάλυβα άνθρακα |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Διάμετρος σύρματος | 3 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλέγματος | 20cm*40cm |
| Προϊόν | Πλέγμα καλωδίων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | πλέγμα σχοινιών SS |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Διάμετρος σύρματος | 1.5mm |
| Άνοιξη | 40cm*40cm |
| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Φράχτης από σχοινί |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 50cm*50cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων SS |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Διάμετρος σύρματος | 2 χιλιοστά |
| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Φράχτης από σχοινί |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 316 |
| Διάμετρος σύρματος | 2,0 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλέγματος | 50cm*50cm |
| Προϊόν | Φράχτης από σχοινί |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Φράχτης από σχοινί |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 316L |
| Διάμετρος σύρματος | 1,5 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλέγματος | 40mm*40mm |
| Ονομασία προϊόντος | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων SS |
| Παραγωγή του χρόνου | εντός 20 ημερών |
| Τύπος | Με σιδηροτροχιά |
| Καλώδιο | 7*7 |
| Υλικό | aisi 304 |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο, μαύρο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, κλπ. |
| Σχήμα ανοίγματος | Διαμάντι |
| Εφαρμογή | Σπαθί, Ασφάλεια, κλπ. |
| Μοτίβο οπών | Διαμάντι |
| Ονομασία προϊόντος | Δίκτυο σχοινιών για πτηνοτροφία |
|---|---|
| Βασικός κόσμος | Δίκτυο σχοινιών για πτηνοτροφία |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 316 |
| Μέγεθος πλέγματος | 40mm*40mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 20,0 mm |